Prozkoumat místo, kde o nich vznikají články, a nahlédnout do titulů, které se teprve chystají do tisku, bylo pro desítku nejkrásnějších dívek v Česku opravdu velkým zážitkem. „Líbí se mi, jak je newsroom obrovský, na druhou stranu musí být náročné pracovat v jedné místnosti s tolika lidmi,“ uvědomila si Kamila Bezpalcová (22).

Láska a sázky

Té se nejvíc líbilo v oddělení sportu. Logicky – její přítel je totiž hokejista, gólman Znojemských Orlů Jakub Čech (28)! Nadšení navíc bylo oboustranné. Sportovní redaktoři horečně uzavírali sázky na vítězku. Tu se spolu s nimi dozvíte už příští sobotu večer z přímého přenosu na Primě.

O krok napřed

Děvčata měla možnost prohlédnout si i příští Blesk TV Magazín, který bude nabitý jejich fotografiemi a osobními zpověďmi. „Je opravdu zajímavé vidět něco, co teprve vyjde. To se nám už asi nikdy nepoštěstí,“ shodly se dívky a spustili vlnu vášnivé diskuze. „Ty tam máš větší fotku než já a jsi tam neskutečná kočka!“ vysekla Simona Šimková (21) poklonu své rivalce Veronice Kašákové (24) a okamžitě navrhla grafikovi změnu.

Video
délka: 01:02.16

Missky v redakci Blesku Jan Jedlička, Thomas Kruchina