Zdá se, že druhé těhotenství Lucii Borhyové kompletně zatemnilo mozek. V živém vysílání Frekvence 1 se rozpovídala o svých začátcích na Nově. Začínala prý coby pomocná redaktorka ve zpravodajství. Během rozhovoru úplně zapomněla na svůj post sekretářky bývalého ředitele Vladimíra Železného.

S panem Železným jsme se nikdy moc nepotkali. Občas jsem ho potkala na chodbě, ale osobně jsme se nepotkali,“ tvrdila Borhyová dvojici Těžký Pokondr, který byl podobně jako posluchači překvapen tím, co z Lucie padá za neuvěřitelné věci.

Vladimír Železný je však jiného názoru. "Zaujala mě při zalévání kytek," prozradil bývalý ředitel Novy před lety, když Borhyovou vytáhl ze sekretariátu a dostal ji na televizní obrazovky. I to Lucie však vyvrací. Podle ní ji před kamery dostala tehdejší šéfka zpravodajství Věra Dušková.

Přitom Borhyová může být Železnému za svou slávu vděčná. Byl to on, kdo si ji v roce 1999 přetáhl z mediálního konglomerátu CME do své "nové" televize spolupracující s CET 21, která umožnila Lucii stát se moderátorkou hlavního zpravodajství. Jak se ale zdá, Lucii se však tato fakta z hlavy jaksi vytratila...

Video
délka: 01:21.91

Borhyová audio redakce Blesk.cz