Iveta Bartošová prožila dle svých slov šílený rok. Útěk se Zdeňkem Macurou do Itálie, vysvobození milovaným Pepou a návrat do Čech. Následný neúspěšný pokus o její pěvecký návrat, pobyt v léčebně.

„Byl to šílený rok, jednou tak, jednou onak,“ řekla Bartošová televizi Prima. To vše je ale již za Ivetou a ta může zářit štěstím! Po strastiplném létě, totiž přišel šťastný podzim, kdy za svého chotě pojala Josefa Rychtáře a následoval i návrat na hudební výslunní.

Největší štěstí zažije ale o letošních Vánocích. Ty totiž stráví se dvěma nejdůležitějšími muži svého života. Manželem Josefem Rychtářem a synem Arturem Štaidlem! Ten dokonce oželel výlet s otcem do Dubaje a zůstal v Čechách, aby mohl svoji maminku podpořit při jejím posledním předvánočním koncertě, který se odehrál v Uhříněvsi.

„Jsem šťastná, že jsem zdravá a že mám Josefa a Arťu. A také že zase zpívám,“ rozplývala se dojatá Iveta. Ta má na svátky jasný plán. Žádné návštěvy po příbuzných a známých nečekejte, Iveta si bude užívat přítomnosti Artura a vánoční pohody hezky v teple domova.

„Vánoce budu trávit na gauči, se salátem. Hezky doma. Napekla jsem devět druhů cukroví, takže máme všechno,“ svěřila se Bartošová se svými plány. „Největším dárkem pro mě je pohoda. I to, že Vánoce oslavíme jako rodina – já, Artur a Josef,“ doplnila.

Strastiplný rok má tedy přeci jen happy end. Iveta bude mít Artura na Vánoce doma v Uhříněvsi.

Fotogalerie
8 fotografií