Iveta Bartošová včera málem neodzpívala včerejší koncert v Mostě kvůli přítomnosti jejího dalšího osudového muže italského hraběte Domenica Martucciho. Ten se ale zachoval jako gentleman a poté, co se dozvěděl, že se ho Iveta bojí, a proto nevystoupí, opustil klub.

Poslední koncert tohoto roku odzpívá Bartošová již zítra, ve svém bydlišti v Uhříněvsi. Koncert konající se v kostele je naprosto zdarma a začíná v 18:00. Sama zpěvačka se na něj neuvěřitelně těší, bude totiž jiný než ty předchozí.

„Budu zpívat koledy, vánoční písně a písně z pohádek. Takže taková pohoda to bude,“ prozradila Blesku Iveta. Zároveň neopomněla připomenout, že ji bude opět doprovázet dětský sbor. „Bude tam dětský sbor, varhaník, bude to krásný,“ popisovala nadšeně Bartošová svůj zítřejší koncert.

Zároveň přiznala, že bodyguardy zítra vymění za příslušníky městské policie. U kostela bude hlídkovat několik jednotek městské policie, protože akci pořádá město.

Jediného, koho zklame přítomnost policie, bude nepoučitelný Zdeněk Macura, který se podle posledních informací na koncert chystá.

Video
délka: 01:54.83
Video se připravuje ...

Známe plány Bartošové na Zlatou neděli. David Turek, Petr Soukup