Na Kynychovou jsou uvaleny dvě exekuce přesahující 340 tisíc korun! „Z centrální evidence exekucí vyplývá, že soud proti firmě Hejbejse Online s.r.o nařídil dvě exekuce. Tato řízení jsou již pravomocná. Z tohoto veřejného zdroje je také známo, že jedna je ve výši 316 121 Kč a druhá ve výši 28 565 Kč. Obě zahájil Okresní soud pro Prahu 4 ve druhé polovině roku 2011,“ potvrdila Blesku Petra Báčová, mluvčí Exekutorské komory ČR.

Přišli i o videa

Nepříjemnost nijak nezatloukal ani manžel Jindřich Kynych, který se o veškerou administrativu stará. „V průběhu spolupráce portálu Hejbejse.tv s firmou 4every1 s.r.o. jsem došel k závěru, že služby, které nám fakturují, nejsou adekvátní k servisu, který poskytují. Reklamoval jsem to u jednatele. Mou chybou bylo, že jsem nikdy jeho faktury nezpochybnil, respektive nerozporoval,“ vysvětlil Blesku Kynych.

Přílohou pondělního tištěného Blesku je exekuční příručka. Zdarma!
Přílohou pondělního tištěného Blesku je exekuční příručka. Zdarma!
Autor: Blesk

„Jediné, co jsem mohl učinit, bylo podat na tuto společnost žalobu za znehodnocení díla. Vše jsem se ale snažil řešit cestou smíru. Celkem jsem společnosti uhradil cca 350 tisíc na fakturách,“ dodal s tím, že kvůli této firmě přišel nejen o dost peněz, ale také o všechna videa, která se v roce 2008 natočila.

„Velmi mě mrzí, že situace došla až tak daleko, a stále pevně věřím, že bude zjednána náprava,“ nepřestává manžel známé cvičitelky doufat v dobrý konec.

Fotogalerie
4 fotografie