Maminka ročního Kryšpína se po porodu vrátila na svoji původní váhu velmi rychle. Přesto však není se sebou spokojená. Chce zhubnout ještě více. A aby se výsledek dostavil co nejdříve a byl co nejefektivnější, rozhodla se pro přísnou dietu. „Takže od zítra začínám detoxikační měsíční kůru. Zkusím jeden den ovoce, druhý zeleninu a třetí jen vodu a takhle měsíc. No, snad to zvládnu,“ napsala Hanychová na svém facebookovém profilu 10. ledna.

Pouhé dva dny na to se pochlubila, že už je o 2 kilogramy lehčí. Včera se objevila na otevření nového klubu v Praze a mnohé šokovala svým vychrtlým vzhledem. Trčící klíční kosti se nedaly přehlédnout a kožené kalhoty obepínaly její vychrtlé nožky. „Nežeru,“ přiznala Blesk.cz Agáta, která za tři týdny zhubla už 4 kg.

V kontrastu s její vyzáblou postavou si přítomní hosté nemohli nevšimnout bujného poprsí, připomínající velikost alespoň číslo tři. Hanychová, která se nedávno svěřila, že má prsa jedničky, se na včerejší párty vybavila skvěle fungující push-up podrpsenkou, která dokonale splnila účel. Agáta prostě ví, jak zaujmout.

Kromě Agáty se na večírku objevila například Lucie Králová s Jiřím Šlégrem, Markéta Hrubešová, Sámer Issa, Michaela Ochotská nebo Eliška Bučková. Kmotrou večera byla Mahulena Bočanová.

Video
Video se připravuje ...

My way party Thomas Kruchina, Ondřej Rybár

Fotogalerie
18 fotografií