Porotce soutěže ČS má talent Jaro Slávik je prostě nepoučitelný. Po prasklé aféře se zpěvačkou Karolínou Krézlovou, kterou Jaro v soutěži protěžuje, promluvila jeho další údajná milenka Barbora Novotná (31).

U své manželky má jeden průšvih za druhým. Nejdříve se musela smířit s jeho gay porno minulostí, pak vyšlo najevo, že má poměr se soutěžící Karolínou Krézlovou (25). Slávik to samozřejmě popírá a brání se tím, že jde o vztah ryze pracovní.

Zhrzená milenka?

Nyní promluvila jeho další milenka, kterou vystřídala právě Krézlová. Zdravotnice s vysokoškolským diplomem Barbora Novotná se s Jarem seznámila loni v televizi, jak uvedl týdeník Spy. Místo spolupráce, vznikl ale milenecký vztah. „Chodili jsme spolu od loňského listopadu. Pak si ale našel jinou milenku, kterou samozřejmě nevěrohodně zapíral a tak jsem to ukončila. Je mi ale jasné, že vám o našem vztahu bude lhát,“ potvrdila Novotná Blesk.cz.

Je to nesmysl, tvrdí Slávik

A co na to proutník Slávik? „Je to naprostý nesmysl. Tato slečna mě několikrát kontaktovala po skončení první řady Talentu, tak jsem se s ní dvakrát pracovně sešel. Neustále mi pak ale posílala své nahé fotky, až to skoro hraničilo se stalkingem,“ odpověděl nám klidným hlasem Slávik, s tím, že Barbora není ani jeho typ.

Fotogalerie
7 fotografií