Láska, která mezi nimi kdysi panovala v soutěžní show Vem si mě, se proměnila v čistou nenávist. Kautmanové nejvíce leží v žaludku, že se milionář o jejich společnou dceru nestará, neviděl ji skoro čtyři roky a ještě na ni neplatí ani korunu. Od poloviny roku 2009 požaduje Kautmanová po Červínovi výživné 15 tisíc korun měsíčně. Loni vysoudila polovinu, tedy sedm a půl tisíce. Tehdy se proti rozsudku oba odvolali. Barbaře to jako vítězce soutěže hledajícího milionáře připadalo málo a krachujícímu Červínovi naopak hodně.

Včera, ale krajský soud nerozhodl, takže soudní tahanice budou i nadále pokračovat. "Řízení bylo odročeno na prosinec, oba musíme doložit své majetkové příjmy. Unavuje mě, jak se to vleče. Vypovídá to o našem právním systému, který mi nic nedal a ani nevyřešil,“ vysvětlila Blesku naštvaná Kautmanová, která se na rozdíl od svého exmilence, kvůli nemoci, před soud nedostavila.

Hrozí mu kriminál

To Michal Červín musel stanout před soudem hned dvakrát. Dopoledne se u městského soudu obhajoval z finanční zpronevěry šestnácti milionů korun, za kterou mu hrozí až dvanáct let za mřížemi. Včera měl s největší pravděpodobností padnout verdikt, ale státnímu zástupci se udělalo nevolno. Případ byl opět odročen. „Předložil jsem tři důkazy, které prokazují mou nevinu. Doufám, že vše dospěje k dobrému konci. Pokud ne, budu se odvolávat,“ řekl Blesku Červín, který je na dně a také na mizině. „Tři roky se soudím, to není levná záležitost. Jsem vyřízenej, asi se zastřelím,“ žertoval v závěru.

Fotogalerie
6 fotografií