To je překvapení. Když se Kokta kvůli Partyšové před sedmi lety rozváděl, nevyrovnal zcela své finanční závazky s exmanželkou Alenou Koktovou (45). Potřeboval finance na investice.

Nechtěl platit hned

„Pepa Kokta odmítl jednorázové vypořádání, a tak měl dětem i bývalé ženě jejich podíly deset let splácet,“ prozradil Blesku člověk dokonale obeznámený se situací kolem Koktových financí. „S placením je ale už delší dobu ve skluzu. Všichni se diví, že mu to Alena trpí,“ dodal zdroj. Kokta má s bývalou ženou Alenou dospělou dceru Alenu (25) a syna Josefa (18), který ještě studuje, takže peníze jsou potřeba.

Prachy v prachu

Sama exmanželka, která s Pepou jeho výnosné podnikání před lety rozjížděla, o dluzích Kokty mluvit nechce. „Nezlobte se, to je naše soukromá věc, do které nikomu nic není,“ odvětila na dotaz Koktová.

Josef Kokta byl dlouhou dobu považován za zámožného a úspěšného podnikatele. Údajně prodal před lety svůj podíl ve vydavatelství Česká hudba za více než 100 milionů korun. O jeho údajně náhlém zchudnutí mluvila v rozhovorech pro média sama Partyšová. Její muž prý prodělal spoustu peněz na burze. „Vydělávám víc než Pepa,“ nechala se nedávno slyšet moderátorka Top Staru.

Bez peněz na Ornellu nelez

Že má Pepa Kokta dluhy, ví i Ornella Štiková, která je s ním těhotná. Dokonce se s tím svěřila své nejlepší kamarádce. „Ornella mi řekla, že Pepa nemůže pochopit to, jak bezmezně ho miluje. I přes to, že nemá prachy.“

Ornella má Pepu podle kamarádky pořád ráda, i když jí svým prohlášením o potratu hodně ublížil. O tom, že to není žádná zlatokopka, podle ní svědčí, že letos na jaře dala Pepovi k narozeninám psací pero s diamantem ve tvaru hvězdičky.

O těhotenství ví Ornella již delší dobu, ale sama se to prý snažila utajit co nejdéle. Dokonce i před vlastní matkou. Když to prasklo, potrat úplně zavrhla. „Pepovi to na férovku řekla. Jde o její zdraví.“

Ornella si stále myslí, že s ní Pepa zůstane. „Říkala, že Štaidl se taky bránil, a pak byl s Bartošovou. „Také si myslí, že kdyby jí nešvihlo v hlavě, tak jsou pořád spolu,“ uzavírá kamarádka.

Fotogalerie
11 fotografií