Na středeční oslavě narozenin, kterou Hanka Svobodová pořádala, udělala modelka svým outfitem pořádný rozruch. Žádnému oku nemohly uniknout její bílé průsvitné šaty, pod kterými krásně vynikaly bílé tanga kalhotky. A aby modelka svůj šarm ještě přikořenila, nevzala si pro jistotu ani podprsenku.

Svým výběrem šatů ovšem sáhla vedle. Bílé šaty římského stylu jí vytvořily zadek velký jako stůl, vedle kterého poněkud nešťastně pózovala. Všichni přítomní byli lehce v šoku i proto, že se nedávno spekulovalo o tom, že modelka trpí anorexií.

Video
délka: 02:05.92

Hanka Svobodová oslavila 24. narozeniny Blesk - Roman Souček

Auto i s gigolem

Na party dorazilo mnoho Hančiných přátel, mezi nimiž se objevily například Vlaďka Erbová s přítelem Tomášem Řepkou, Dominika Mesarošová, Aneta Vignerová, Sámer Issa a další. Všichni Hance přáli hlavně zdraví a nového chlapa k narozeninám. Ovšem největším dárkem, který letos Hanka obdržela, bylo auto od sponzora z Podbaby. A jaké bylo překvapení, když k němu bývala Marešova milenka dostala rovnou i gigola!

„Jsem z nového auta nadšená. I kdybych si měla nějaké sama koupit, vybrala bych si stejně to, které jsem právě dostala,“ svěřila se modelka Blesk.cz a dodala, že už se těší, až ho pořádně projede, jelikož je prý dobrá řidička.

Mladý gigolo oděn jen ve spodním prádle dělal Hance společnost celý večer a to ne jenom mezi hosty, ale také ve vířivce, kam společně pozdě večer skočili. Jak se zdá, Hanka si svojí oslavu užila se vším všudy. 

Fotogalerie
20 fotografií