Aneta se pochlubila sexy kulatým zadečkem. Moderátorka hlavního zpravodajství na České televizi v minulosti nafotila několik lechtivých snímků ve spodním prádle, které vyplavaly na povrch ve chvíli, kdy se začala ucházet o místo hlavní zpravodajky. 

To, jestli Savarová zvolila pod bílé šaty černá tanga záměrně, aby poutala pozornost, nebo si zapomněla vzít bílé kalhotky, se můžeme jen domnívat. Sama Aneta ale společenské faux pas neřešila a sebevědomě se producírovala mezi hosty večírku. Navíc vše svádí na stylistu. "Jé, já jsem se na sebe zezadu ani nedívala. Tak nevím, co bylo vidět a co ne. To je pak chyba stylisty, který mi vybíral šaty. Navíc jsem přišla na poslední chvíli a vše se řešilo ve spěchu. O tom, že byly šaty průsvitné jsem nevěděla," vysvětlovala Blesk.cz Aneta Savarová.

Fotogalerie
15 fotografií

Aneta se společně s Českou Miss Terezou Chlebovskou a finalistkou Hlasu Česko Slovenska Markétou Poulíčkovou stala kmotrou andělských koktejlů v pražské restauraci Hotelu Augustine. Proto děvčata nasadila andělská křídla a oblékla sexy minišaty.

Savarová se do povědomí lidí zapsala nejen jako moderátorka nových událostí na České televizi, ale i řadou skandálů. Nejprve se objevily Anetiny lechtivé fotografie, pak vyplavalo napovrch, že na kolegu podala trestní oznámení za obtěžování a nakonec se mluvilo i o poměru se šéfem Zdeňkem Šámalem. "Trestní oznámení jsem podala pro stalking, protože byla tenkrát situace opravdu neudržitelná. A informacím o panu Šámalovi se mohu jen smát. To je absolutní nesmysl. Vážím si ho a vykáme si," dodala Savarová.