Josef Rychtář přijel do lázní v Teplicích, kde se zotavuje jeho žena Darina. Ta se s ním teď rozvádí kvůli jeho vztahu se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Jeho dobrý skutek se ale zvrátil v bláznivé pobíhání po městě doprovázené hysterickým křikem obou manželů.

Rychtář totiž manželku překvapil v parku. Darina se tam procházela a telefonovala. Josef se za ní chvíli plížil a co slyšel, se mu očividně vůbec nelíbilo. Darině telefon vytrhl z ruky a odmítal ho vrátit. Údajně v něm našel zprávy, které si Darina psala s milencem, se kterým se seznámila právě v lázních. Rychtářová byla úplně běsná, Josefa vzala za límec a snažila se telefon získat zpět. Jenže manžel před ní začal utíkat po parku. Honička se pak dokonce přesunula i do teplických ulic mimo lázeňský areál!

Rychtářovi se nakonec dohonili a sedli si na chvíli do hospody. Darina se pak vrátila do hotelu, kde v Teplicích bydlí. Josef už byl na odchodu, ale za pár minut za manželkou dorazil. Asi na usmířenou. Na otázku Blesk.cz, zda Josef svou ženu uhodil, odpověděl: "Manželka napadla mě. Na tom trvám. Já jsem na ni nevztáhl ruku."

Iveta Bartošová - novinky o zpěvačce najdete na www.blesk.cz/iveta-bartosova, další informace čtěte též na www.ahaonline.cz/iveta-bartosova


Fotogalerie
12 fotografií