Jana už půl roku bojuje se zákeřnou rakovinou prsu. V pražské nemocnici absolvovala šest chemoterapií a minulý čtvrtek podstoupila na brněnské klinice plánovanou operaci. Zákrok lékaři plánovali na hodinu a půl, ale nakonec se protáhl na tři hodiny.

"Lékaři mě upozornili na to, že během operace mohou nastat komplikace a může se změnit průběh zákroku, a to se i stalo. Trvalo to jednou tolik než plánovali, ale všechny nádory prý odstranili a poslali na histologii. Teď musím deset dní čekat na výsledky, a pak se rozhodne o další léčbě," svěřila se Blesk.cz Jana, kterou v pondělí lékaři propustili domů. "Strašně to bolí. Sice jsem nadopována léky proti bolesti, takže moc nevnímám, ale ta bolest je opravdu příšerná," dodala manželka italského kuchaře Ridiho.

S Janou byl na klinice po celou dobu její manžel, který je její velkou oporou. "Jsem moc ráda, že tady se mnou Manu byl, i když vím, že i pro něj je to moc těžké. Doufám, že po operaci se vše v dobré obrátí a taky se moc těším na syna. Takhle dlouho jsme od sebe nikdy nebyli," říká půvabná blondýnka.

Fotogalerie
6 fotografií