Kromě povídání o návratů skupiny Lucie se Kodym na chatu svěřil, že má čtyři kočky, nejraději pije červené víno a jeho vytouženým snem je stát se archeologem.

"Naděje je!" Odpověděl na otázku, zda se skupina Lucie vrátí na scénu. Navíc Kodym všem fanouškům a čtenářům Blesk.cz osvětlil, že se vlastně skupina nikdy nerozpadla. "Popravdě řečeno se skupina Lucie nerozpadla. Jenom ji opustili dva členové. V roce 2003 Michal Dvořák a v roce 2005 David Koller. Takže současnými členy jsou pouze Robert Kodym a P.B.CH. Vzhledem k nabídkám na koncertowání v tom nejslavnějším obsazení (Kodym, P.B.CH., Koller a Dvořák) se snad v budoucnosti uskuteční vystoupení právě v této sestavě," slibuje Kodym.

Video
délka: 00:24.28

Bude návrat kapely Lucie? Jan Jedlička, hudba: Kevin MacLeod

Kromě poslechu a tvorby hudby pro svou vlastní kapelu Wanostowi Vjecy rád poslouchá i klasiku: "Klasiku mi pouštěl můj táta tak od pěti let. Hlavně Čajkovského. Od roku 2000 jsem asi osm let poslouchal jenom klasiku. Ted'poslouchám zase rock."

Nakonec fanouškům Kodym nastínil i návrat kapely Lucie: "Příští rok na tu Lůcu určitě nebude čas. Otazníky lítaj kolem roku 2013. Tak trochu začínáme plánovat. Doufám, že to dobře dopadne. Tak snad za pár let."

Fotogalerie
8 fotografií