Duet, který se jmenuje Za obzor, napsala sobě a Gottovi na tělo právě Lounová. "V červnu byl Karel na mém koncertu v Divadle Broadway a chválil mě, jak píši a skládám. Tak jsem mu nabídla, že mu nějaké písničky napíši. On ale, že to tedy musí být duet. Celé léto jsem makala. Karlovi jsem napsala sedm skladeb a on si vybral dvě. Jednou z nich je právě ten náš duet," popisuje Lounová. Ta stejně jako Gott nechápe, jak se mohla písnička do éteru dostat dřív než příští středu na předávání cen hudební stanice Óčko, kde bude oficiálně představena.

"Je to opravdu velký průšvih. Myslím, že se to asi stalo jak si odborníci mezi sebou přeposílali různé verze. Rozhodně ta verze je nedomíchaná a všechno se mělo dodělat až dnes odpoledne. Jsem z toho vážně mrzutá," říká zpěvačka.

Lounová také netají, že Óčko nejdříve zvažovalo žalobu na interprety a autory songu. "Přesvědčila jsem je, že je to blbost, protože v té Lucerně to bude skutečně velké číslo s velkolepými kostýmy, kdy já budu nad Karlem lítat ve vzduchu," tvrdí Olga.

Fotogalerie
8 fotografií