Kamera filmu, v němž se oba herečtí matadoři setkávají po dlouhých třiceti letech od rozvodu, běží už třetím týdnem a na informace z přísně střeženého natáčení je uvaleno embargo. Blesku se přesto podařilo získat exkluzivní zprávy přímo z placu! „Mají mnoho nočních scén, což je vyčerpávající. Po jedné z nich byla paní Bohdalová unavená, a když přecházela po provizorním můstku z dřevěných latí, propadla se jimi a dost bolestivě se zranila,“ prozradil zdroj ze štábu.

Všichni strnuli, Jiřina nemohla vydat ani hlásku

„Nastupovala jsem po takových fošnách na korbu traktoru, kde se natáčelo, ale byla mezi nimi mezera, kterou jsem neviděla. Šlápla jsem do prázdna a zahučela rovnou dolů. Narazila jsem si při pádu obě holeně, a řeknu vám, takovou bolest jsem nezažila,“ potvrdila na otázku Blesku sama Bohdalová s tím, že se jí až zatmělo před očima.

„Okolo všichni strnuli, báli se, že je po natáčení. Já měla bolestí tak stažené hrdlo, že jsem nemohla ani vydat hlásku a jen popadala dech,“ dodává populární herečka. Až doktor večer v nemocnici konstatoval, že holenní kosti má jen naražené, od té doby jí však nohy »zdobí« černé modřiny a dochází na obstřiky proti bolestem.

Film plný hvězd

Road movie Vrásky z lásky (s podtitulem Příliš pozdě na život, příliš brzy na smrt) pojednává o zapomenuté herečce a jejím obdivovateli, kteří se spolu vydávají na svéráznou cestu. Kromě ústřední dvojice si ve snímku zahrají Jiřina Jirásková, Aňa Geislerová, Viktor Preiss a další.

„Mám radost, že to zřejmě bude fi lm, v němž není malých rolí,“ dodává nezdolná Bohdalová, která kromě toho stíhá i Divadlo Na Jezerce, v němž hraje ve dvou hrách. V kinech se film objeví na podzim příštího roku.

Fotogalerie
9 fotografií