Bohdalovou prý vedly ke koupi dva důvody. Investovat do nemovitosti a potom zajistit vnukům, synům dcery Simony Stašové, Markovi (25) a Vojtovi (16) alespoň nějakou hmotnou budoucnost.

„Když můžu, tak proč bych to neudělala? Připadá mi to jako babičce logické,“ řekla Bohdalová, která má k vnukům velmi hezký vztah. Dodnes je třeba v létě bere na dovolenou k moři. Není proto náhoda, že dům, který koupila, stojí jen o kousíček dál od jejího okálu v pražské Hostivaři.

„Není to dům, ale malý domeček s malou zahrádkou,“ upřesňuje Bohdalová. „Vzhledem k mému věku se už nemusím dožít toho, až tam budou bydlet. Ono je to ale jedno. Třeba tam ani jeden nikdy bydlet nebude. Důležité pro mě je, že je to jejich a co s tím udělají, to už mně může být jedno.“

Dům je každopádně zatím neobyvatelný, podle informací Blesku je uvnitř v dezolátním stavu. Herečka to potvrzuje. „Žít se v něm zatím nedá. Je zdevastovaný, takže ho teď budu kousíček po kousíčku rekonstruovat. To je teď můj úkol,“ naznačila herečka, že do vily ještě bude muset investovat další statisíce.

Fotogalerie
13 fotografií