Obřad proběhl v altánu v zámecké zahradě. Pohlreichovi a jeho nastávající přálo počasí, a tak se nemuseli přesouvat do kaple. V netradiční pozici se ocitl kuchař, moderátor a herec Ivan Vodochodský (48), který pár oddával. Pohlreich byl od rána dost nervózní, aby vše klaplo, dokonce byl i při obřadu tak zbrklý, že novomanželský polibek Zdeňce "vlepil" předčasně!

Manželé zvolili černobílou kombinaci. Pohreich celý v černé působil dojmem, že šel spíš na pohřeb. Zato Zdeňka v prostých bílých šatech vypadala tak trochu jako paní doktorka. Bílá kytice v ruce nevěsty pak střídmý dojem jen vyladila.

Video
délka: 00:52.56

Exkluzivní rozhovor: Na svatební cestu do Thajska David Malík

Kromě Vodochodského dorazil na svatbu i další kuchař Roman Vaněk (41), jenž s Pohlreichem účinkoval jako porotce v pořadu Na nože.

Po obřadu byly vystřelovány papírové konfety. Vodochodský s úsměvem glosoval, že na "lepší ohňostroj si Pohlreich zatím nenakradl, zatím krade jen recepty." Vodochodský tak narážel na skandálek, kdy Pohlreich použil do své knihy o grilování recepty amerického kuchaře Stevena Raichlena.

Fotogalerie
35 fotografií

Pohlreich vyženil dva syny

Pohlreich se teprve letos v únoru rozvedl s první manželkou Naděždou, s níž vychovával adoptovaného syna Honzu (12). Nastávající manželka Zdeňka, která bude užívat příjmení Pohlreichová, si do svazku přivádí syny hned dva.