Vše odstartovalo soukromým koncertem Michala Davida (51), který se na hostinu snesl přímo z nebe. Jaroslav Vít pro zpěváka nechal poslat soukromý vrtulník. „Byl to pro mě šok, neměla jsem o tom nejmenší tušení, že mi přiletí zazpívat Michal David,“ svěřila se novopečená paní Vítová.

Jakmile se svatebčané rozloučili se zpěvákem, rozjela se další zábava pod taktovkou ženicha a jeho tlupy kamarádů v čele s Leošem Marešem, Patrikem Hezuckým (42) a Pavlem Cejnarem (35). Rozhodli se pro závody aut. Luxusní vozy Audi, kterými hosté dorazili, ale zůstaly stát na parkovišti a pánské komando vzhledem k jejich hladině alkoholu v krvi se zmocnilo golfových vozíků, jimiž se to v resortu jenom hemžilo.


Místo golfových holí si naložili panáky a vydali se na green. Některým jedincům ale činilo velké problémy skloubit řízení a popíjení a jejich závodění nemělo dlouhého trvání. Obzvlášť, když se dostali do střetu se zarytými golfisty, kteří jejich řádění na hřišti rychle utnuli. „Nejsme tak ožralí, ještě dokážeme zaparkovat,“ smál se moderátor Pavel Cejnar, když přijížděl k hotelu.

Jednoznačně k největším pijanům, vedle čerstvého ženáče Víta, patřil Mareš, který se na střídačku sápal po skleničce s pitím nebo podřimoval na rameni své přítelkyně Hany Svobodové (23).

Obavy Ivety o to, zda dojde ke svatební noci rozhodně byly na místě. Bujaře se slavilo a nezřízeně pilo až do svítání. Do postele se svatebčané dostali až druhý den. Ještěže jim Vít, který rozhodně nemá hluboko do kapsy, zařídil luxusní pokoje přímo v golfovém areálu.

Fotogalerie
19 fotografií