"Shodit kila po druhém dítěti pro mě bylo mnohem těžší než po prvním. Byla to opravdu dřina a jsem ráda, že jsem zpátky na svých 49 kilogramech. Zítra si musím dát na snídani kachnu, využiju toho, že si to teď můžu dovolit!" svěřila se drobná moderátorka na večírku po galavečeru Muž roku 2011.

Decastelo si afterpárty užívala se svou neméně půvabnou matkou Irenou, se kterou se rozhodly pro ryze dámskou jízdu. "Obě děti jsem tentokrát nechala u manželovy maminky, takže si o ně nemusím dělat starosti a trochu se dnes odvážu. Přece jen – odmoderovat skoro tříhodinový program pro mě bylo docela náročné," dodala Eva, která se na podiu objevila v nádherných modrých šatech až z Dubaje.

Fotogalerie
15 fotografií

Pohledná matka dvou dětí odmoderovala letošní ročník soutěže Muž roku v premiéře s herečkou Veronikou Novou. "Občas jsem byla nervózní i za ni, přece jen to pro Veroniku byla premiéra. Sama jsem byla nejvíc na trní ve chvíli, kdy jsem měla anglicky mluvit s nejkrásnějším mužem planety, Britem Ryanem Terrym. Přece jen bylo v sále hodně novinářů, kteří umí anglicky lépe než já, tak jsem se děsila toho, že to pro mě bude pěkný jazykový trapas," prozradila moderátorka.

Nakonec ale zkušená Decastelo uhrála i lekci anglické konverzace a vydatně podpořila nervózní Veroniku. Titul Muže roku 2011 si nakonec odnesl Martin Gardavský, který si získal sympatie poroty především svou volnou disciplínou a také tím, že jde o ukázkového "slušného mladého muže".