"S Tomášem ještě netvoří oficiální pár, zatím se poznávají, ale oba jsou velmi zaláskovaní. Aneta jen září," píše Super.cz, kterému to sdělil blízký kamarád Anety. A kráska nelenila a na sociální síti si změnila status ze zadané na nezadanou.
To, že Vignerová a Kraus není ideální pár, tušili všichni už od počátku jejich vztahu. Zatímco "ušatá" misska ráda vymetá večírky a pózuje fotografům, David raději vyhledává domácí pohodu nebo zákoutí nějakého hudebního klubu. Ale přesto se kvůli Anetě několikrát překonal a vyrazil s ní ruku v ruce na společenskou akci nebo nafotil velmi krásné snímky ve svatebním oblečení pro jeden módní magazín. Milenci několikrát přiznali, že jejich vztah je velmi bouřlivý, hádky a usmiřování jsou na denním pořádku.
Těžko říct, zda zrovna v Ujfalušim najde parťáka na party. Hráč tureckého klubu Galatasaray Istanbul se od rozvodu s manželkou drží raději dál od médií. V podstatě od rozchodu s moderátorkou Michaelou Ochotskou se toho o jeho soukromém životě moc neví.
Ale to se brzy může změnit. Aneta před týdnem s Tomášem byla v Turecku, kde se podle našich informací vzájemně poznávali. Pokoušeli jsme se modelku s chraplavým hlasem kontaktovat, ale má vypnutý mobil.