„Měla jsem trému a bála jsem se, jestli Liborovi neudělám ostudu. Mám z toho ale dobrý pocit, snad to ušlo,“ podotkla a přiznala, že se scénář učila dva dny. Aby ne. Turnaj začal ráno a končil až galavečerem po půlnoci. Petra si na večer také zapůjčila diamantový náhrdelník za milion. Přesně ten, ve kterém se nedávno objevila Iva Kubelková.

„Chtěla bych ho vlastnit, ale i zapůjčený mě těší,“ přiznala. Petra je ale ještě odvážnější. „Určitě by mě bavilo moderovat i televizní pořad. Zkusím se po něčem poohlédnout,“ říká Minářová, která už před pár lety přesedlala z mola k přírodě a do sedla koně. Jezdí drezuru a vlastní dokonce dva koně a jedno hříbě, které má ustájené ve Velkých Popovicích. „Šestkrát týdně se tam o ně jezdím starat a trénovat. Prakticky mám volnou jen neděli. Jsem ale moc šťastná. Koně jsem si přála mít odmalička,“ přiznává.

Fotogalerie
6 fotografií

Se svým přítelem Romanem, podnikatelem v realitách, si pořídila vilu v Černošicích. „Máme dva psy, kočku a já se starám o rodinný krb. Přítel je takový, že mě nerad viděl v showbyznysu. Proti moderování ale zatím nic nemá,“ usmívá se Petra.

Přestože s Romanem žije už pár let, o vdavkách neuvažuje. „Vážně jsme se o tom ještě nikdy nebavili. Já už to ale mám jednou za sebou, tak se opravdu do toho nehrnu,“ svěřuje Petra. S miminkem prý počítají určitě, ale nechávají to osudu. „Neplánujeme ho zatím. Až to přijde, tak to bude,“ říká Minářová a zdůrazňuje: „Se vším nasazením se chci zatím věnovat koňům a pokusit se o tu moderátorku. Je to pro mě velká výzva. Snad se to povede.“