1995 Monika Žídková

Monika Žídková
Monika Žídková
Autor: abl

Před deseti lety se svým manželem založila firmu Miss cosmetic, která se zabývá kosmetikou a potravinovými doplňky. Kromě toho příležitostně moderuje, učastní se různých charitativních projektů a občas nafotí nějakou kampaň, ale spíše jen tak pro radost. Je maminkou dvou malých dětí. Dceři Nikol je 9 let a synovi Davidovi je pět. Bydlí na Opavsku.

1996 Petra Minářová

Petra Minářová
Petra Minářová
Autor: abl

Petra věnuje veškerý svůj volný čas své vášni, koním. Živí se modelingem a trenérstvím. Se svým koněm vyhrála v roce 2009 mistrovství České republiky za krasojízdu. Před třemi lety si nechala Petra zvětšit poprsí. Po operaci ale litovala, že si nevybrala větší implantáty. Dvojky jí přišly malé. "Po vší té bolesti mě mrzí, že jsem nešla do těch větších," posteskla si tenkrát modelka. "Bála jsem se, abych nevypadala jako Pamela Anderson, nechtěla jsem působit vyzývavě," přiznala. Petra chodí pravidelně na kosmetiku a nechává si i uměle prodlužovat řasy. Je rozvedená a žije v Praze.

1997 Terezie Dobrovolná

Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
Autor: abl

Vystudovala dvě vysoké školy - Filosofickou fakultu a Pedagogickou fakultu univerzity Palackého v Olomouci. Pracovala jako tisková mluvčí DB System software a tlumočnice angličtiny. V pardubickém divadle si zahrála v Příbězích obyčejného šílenství. V současnosti je na mateřské dovolené. Baví ji tanec, zpěv a herectví. Je vdaná, má dvě dcery Kristýnu (6 let), Kateřinu (4). Žije v Pardubicích.

Hlasujte v anketě o nejoblíbenější Miss v historii soutěží krásy!

Fotogalerie
15 fotografií