Šteindler je jedním z hlavních hrdinů nového filmu Czech Made Man, který měl ve středu premiéru a ve čtvrtek jde do českých kin. Fotografické promotion včetně plakátů dostal na starosti fotograf Jakub Ludvík. Šteindlera tedy pozval do ateliéru i s dalšími aktéry filmu a fotilo se.

„O přestávkách Milan se všemi laškoval. No a co?“ říká Ludvík. Na lascivní fotografii se totiž Šteindler nechává osahávat dívkami s piercingem v jazyku. „To jsou herečky, které v Czech Made Man skutečně hrají, a to lesby,“ zdůrazňuje Ludvík. A Šteindler? „To jsme jen tak vtipkovali, byl bych nerad, kdyby se to někde objevilo,“ prosil herec, který nechce kvůli soudním tahanicím se ženou žádné další komplikace.

Ve filmu exceluje

Jinak nový český film Czech Made Man na základě skutečného příběhu natočil režisér Tomáš Řehořek a dal v něm kromě Šteindlera prostor i Janu Budařovi, Janě Krausové, Kateřině Brožové, Petru Čtvrtníčkovi nebo Antonínu Duchoslavovi.

„Myslím, že snímek je jedním z mála, který se bez servítků a s nadhledem dívá na uplynulých 20 let svobody a Milan v něm opravdu exceluje. A to, co dělá mimo kameru, je přece jeho věc. Šlo o legraci,“ zdůraznil Řehořek.

Fotogalerie
8 fotografií