Ve sporu Milana Šteindlera (51) o výživné na děti Olivera (18) a Johanu (11) doposud mluvila pouze Jana Šteindlerová (50). Blesk však poprvé získal i informace z druhé strany. Tento týden proběhlo další soudní jednání a Milan Šteindler přišel se závažným tvrzením: „Manželka má milence!“

Šteindlerův boj o výživné na děti a manželku se táhne už od podzimu, zatím proběhla téměř desítka stání u soudu. Na nich obě strany vytahují svoje argumenty. Manželka obviňuje Šteindlera, že nezabezpečuje rodinu. „Nechal nám odpojit i elektřinu,“ řekla Blesku.

Šteindler oponuje proti finančním nárokům, které si jeho žena dělá. Na jednáních u soudu nejprve dokazoval výši svých příjmů a teď jeho právník přišel se zbraní, kterou nikdo nečekal. Má důkazy o tom, že si Jana Šteindlerová našla milence.

Podle právníka Milana Šteindlera by mohlo dojít k zásadnímu obratu v jednání. Šteindlerová, která chce po komikovi výživné, by neměla na peníze pro sebe nárok. O tom, že přítele paní Jana má, byla soudkyni předložena řada důkazů.