O prestižní představení se představitelé titulní role Pepa Vojtek, Daniel Hůlka a Marián Vojtko málem poprali. Nakonec je dostal Marián Vojtko, který byl za roli nominován na prestižní roli Thálie.

„Bylo to dvojnásob příjemné. Nejen že jsem zpíval na jubilejním představení, ale navíc jsem v divadle oslavil i osmatřicetiny. Takže jsem ušetřil za speciální mejdan,“ smál se Marián. Úsměv na tváři mu vzal jen dotaz, proč chybí jeho přítelkyně Libuška Vojtková. „Jsme zase trochu na nože,“ přiznal další krizi v jejich vztahu, který je v posledních měsících jako na houpačce.

Zato druhou největší ženskou roli neměl kdo zazpívat. Za nemocnou Kateřinou Brožovou, která si léčí náběh na zápal plic, musela nakonec zaskočit Hana Křížková. A to navzdory tomu, že se zatím pohybuje o berlích po nedávné operaci kyčle ve FN Bulovka, kde jí MUDr. Petr Hajný voperoval endoprotézu. Tři měsíce vůbec nezkoušela, takže byla hodně nervózní.

„Byla jsem hodně vyčerpaná, ale šťastná z toho, že jsem to zvládla. Dokonce jsem noc po představení poprvé od operace usnula bez prášků na spaní,“ řekla Blesk.cz.

Fotogalerie
5 fotografií