Leošovi to projde

I když tím, že Leoš přišel do práce opilý, porušil pracovní kázeň, moderátorovi to hladce projde. „Bylo to zábavné,“ reagoval na dotaz Blesku ředitel rádia Michel Fleischmann. A podobně zní i stanovisko Evropy 2. „Stejně jako v manželství občas dojde k hádce nebo nedorozumění, může dojít k něčemu obdobnému i v pracovním vztahu. Obzvláště když trvá třináct let. Pánové Mareš a Hezucký si vše vysvětlili a vysílání pokračuje tak jako doposud,“ řekla Blesku mluvčí Evropy 2 Radka Pilzová.

Odchod Mareše rádio nepoloží

Hospodářské noviny v létě vyzpovídaly šéfa rádia Evropa 2 Michela Fleischmanna. Řekl jim, že odchod Mareše z rádia by byl citelně znát, ale pokračovalo by se i bez něj.

"Kdyby zrovna Leoš odešel, tak nás to pochopitelně zraní, ale určitě ne natolik, aby to byl problém," řekl tehdy Fleischmann a dodal: "I rádio postavené na hvězdách musí mít solidní základ, tedy muziku a užitečné informace." Že je "Hezucký debílek a zaslouží kulku", jak národu v pátek sdělil Mareš, ale solidní informace nejsou.

Fotogalerie
8 fotografií

Mareši, zmiz

Obrovská nevole se zvedla mezi fanoušky Evropy 2 a také Patrika Hezuckého. Podle nich musí Mareš z Evropy 2 odejít. Na facebooku už dokonce vznikla skupina, která žádá "kulku" pro Mareše.

Jak celá kauza dopadne? Patrik Hezucký se chystá zajít za šéfem Evropy2. Zvažuje možnost, že rádio opustí. "Takhle už to dál nejde, chci mluvit o budoucnosti," řekl Patrik Blesku. Mareš se mu omlouvil po telefonu, ale oba se ještě nesešli.

A Mareš? "Byl jsem opilý, to je chyba. Ale může za to Patrik, že odešel. Já bych nikdy za žádných okolností vysílání neopustil." Háže Leoš část viny na Hezuckého. Co si oba pánové o sobě myslí, mohu spolu ještě někdy vysílat? Rozhovor s nimi přineseme v neděli odpoledne, sledujte Blesk.cz.