Přestože fotografie z divadelního gauče - Blesk.cz je poskytla Harvanova expřítelkyně - naznačují intimní vztah neobvyklé dvojice, zpěvačka milenecký poměr zatvrzele popírá.

"Ta sedačka je v Karlíně a fotila jsem se na ní snad s každým z Carmen. Ta ruka v mých vlasech je moje, je to celé úsměvné," vysvětluje Bílá, jak k focení došlo.


Hledáme další lidi, kteří pracovali na muzikálu Carmen a s nimiž se Lucie na této sedačce fotila. Ozvěte se do redakce na email online@blesk.cz nebo na telefon 724 014 586


Jaroslava, který je o 21 let mladší než ona, popisuje jako milého kluka, který už v divadle nepracuje. "Opravdu žil s jednou z našich tanečnic, ale to je vše, co o něm vím. Fotí se se mnou denně tolik lidí, jestli mi každý bude chtít udělat podobnou radost, tak to se mám na co těšit," napsala v SMS zprávě zpěvačka. Proč se ale Bílá nechala fotit s hlavou v jeho klíně a slastně přitom zavírala oči, nechala několikanásobná slavice bez odpovědi.
Lucie slastně na fotce přivírala oči
Lucie slastně na fotce přivírala oči
Autor: abl

Jinak se na celou věc dívá kulisákova partnerka Hanka, která tajné fotografie objevila v přítelově mobilu. "Poznala jsem, že je to v bytě našich kamarádů. Nejlepší fotku ale nemám. Lucka na něm spala a on jí vískal ve vlasech," popsala Hanka, která se kvůli Bílé po čtyřech letech zhroutil vztah.

Bílá se před několika dny vrátila z první společné dovolené s novým přítelem, provozním baru Krásný ztráty, Petrem Makovičkou (33). Zamilovaný páreček v Chorvatsku neunikl pozornosti českých turistů. Právě jeden ze čtenářů Blesk.cz tam Lucii vyfotil, jak si s milencem Makovičkou užívá pobyt u Jadranu. "Bylo to krásné, ale krátké. Snad se nám podaří na pár dní zmizet někam, kde opravdu budeme sami. Jestli někdo o takovém místě ví, ať se mi okamžitě ozve," dodává se smíchem šťastně zamilovaná Lucie.

Fotogalerie
7 fotografií