To když si zadováděla s kulisákem Hudebního divadla v Karlíně Jaroslavem Harvanem (23).

„Je to tak rok, co se mnou můj kluk přestal spát. Choval se divně. Jen co se vrátil domů z karlínského divadla, kde dělal na muzikálu Carmen, tak prchal pryč. Tvrdil mi, že ho z divadla povolali nazpátek,“ popisuje Hanka (23). Z divadla se prý ale často nevrátil vůbec a doma se objevil až druhý den. „Říkala jsem si, že si tam asi začal s nějakou tanečnicí. No, Lucka Bílá, ta mě vůbec nenapadla,“ pokračuje Hanka.

Fotogalerie
3 fotografie

Když se Jaroslav jednou sprchoval, chtěla celé věci přijít na kloub a vlezla mu do mobilu. „Bylo mi divné, že tam nemá žádné SMS, nikdy si je nemazal. Tak jsem se chtěla podívat na fotky, byly ale na PIN. Zkoušela jsem tedy různé variace a nakonec uspělo číslo 2323, to jsou jeho oblíbená čísla,“ popsala Hanka. A nastal šok! Na fotografiích viděla svého přítele, jak se muchluje s Lucií Bílou. „Poznala jsem, že je to v bytě našich kamarádů. Hned jsem si ty fotky přeposlala, tu nejlepší ale nemám. To Lucka na něm spala a on ji vískal ve vlasech,“ popsala Hanka.

Rozchod kvůli Bílé

Kvůli Bílé se začala okamžitě s Jaroslavem hádat a po čtyřech letech se provždy rozešli. „Nevyčítám to Lucii Bílé, ale jemu. Ona vůbec nemusela vědět, že existuju,“ konstatuje Hanka, která Jaroslavovi oznámila, že fotografie poskytuje Blesku. On nevznesl jediný protest a jen podotkl: „Co bylo, bylo. Je to moje intimní věc.“

Blesk se na Jaroslava informoval i v karlínském divadle. „Ano. Tento pán u nás v tu dobu na Carmen pracoval. Co měl nebo neměl s Lucií Bílou, tak to už nevím,“ prohlásil Tomáš Matějovský, tiskový mluvčí divadla.