Je odvážná. Dům má už rok zastavený ve prospěch finančního úřadu pro Prahu 10 a podle výpisu z katastru nemovitostí je na něj uvalena exekuce.

„Nebojím se toho. Peníze jsem si vždycky uměla vydělat. Jsem konečně zdravá po všech stránkách, bez problémů už i řídím,“ říká Iveta, která se ještě donedávna za volantem bála. S přestavbou prý bude hotová do konce září a po dobu rekonstrukce bude bivakovat porůznu. „S Jirkou si vždycky něco najdeme. A Artur je zajištěný, jede na rockový tábor a potom si ho bere táta,“ oznamuje zpěvačka novou situaci v rodině.

Artur se totiž se svým otcem Ladislavem viděl naposledy v květnu loňského roku. Od té doby nechtěl tátu vidět ani slyšet. „Něco se mezi nimi stalo, dodnes nevím co. Hučela jsem do syna, ale marně. Teď se konečně umoudřil, šel s tátou na oběd a dohodli se na prázdninách. Jsem šťastná, trvám na tom, aby spolu ti dva pravidelně byli. Táta je vždycky jenom jeden,“ míní Bartošová.

Fotogalerie
5 fotografií

Vratná investice?

Zatím do zpěvačky investuje Pavel Pásek. „Já mu to vrátím. Nabírám už v srpnu práci a na podzim mi vyjde nová deska,“ pokračuje Iveta. Album už píše Michal David a Pásek do desky vráží 1,2 milionu korun. S novým zařízením přestavěného domu Páska už ale Iveta finančně neobtěžuje. „Rozhodla jsem se, že půjdu i do nabízené reklamy. Za tu bych si ráda pořídila novou kuchyň a podobné záležitosti. V prodání tváře nevidím nic špatného. Téměř všichni moji kolegové to dělají, jenže o tom nemluví,“ míní Bartošová.