Trapas číslo jedna: Ztloustla!

Že Kuchařová přibrala, vyšlo najevo už v březnu při křestu nového CD Kamily Nývltové (21). Blesk jí tehdy fotky zaslal k okomentování. Kuchařová byla 517683:gallery:true:trueevidentně zaskočena. Trapas okamžitě hodila na fotografa, který fotky pořídil.

"Brzy budou k vidění jiné fotky od profesionálů z prestižních akcí, na kterých se objevím. Na amatéra, který fotil zmiňovanou momentku, se nezlobím, ne vše se vždy povede," sdělila Blesku tehdy Kuchařová.

Fotky, které vznikly při oficiálním pózování na filmovém festivalu ve Varech, jsou ale opět neúprosné. Taťáno, co to břicho, kterým se lepíte na kolegyni? To už asi nesvedete na fotografa amatéra, že? A na špatný střih šatů to také nevypadá! Možná tak těhotenství...

Vypouklé bříško vypovídá o tom, že Kuchařová přibrala.
Autor: Martin Mithofer

Trapas číslo dvě: Nepustili ji ke Klausovi

V rámci karlovarského festivalu chtěla jít Kuchařová se svým přítelem modelem Lanem Carlsonem (32) poobědvat do své oblíbené luxusní restaurace Embassy. Jelikož má známou tvář, vždy byla puštěna bez rezervace, která je jinak pro hosty povinná. Tentokrát jí ale prominentní obličej nepomohl.

Zrovna ve chvíli, kdy Táňa dostala hlad, obědval v luxusní restauraci prezident České republiky Václav Klaus. I když modelka naléhala, puštěna dovnitř nebyla. Vrátný ji slušně vypoklonkoval slovy: "Dnes je otevřeno opravdu jen pro ty, kteří mají předem dohodnutou rezervaci."

Trapas číslo tři: Nepustili ji na večírek

Společnost Audi pořádala večírek, na který bylo pozváno mnoho známých osobností české umělecké, politické i sportovní scény. Mezi nimi byla i Kuchařová. Bohužel si modelka doma zapomněla pozvánku. Nic si z toho ale nedělala a šla na párty. Po Miss World přece pozvánku chtít nikdo nebude!

Chyba! U dveří Kuchařovou nepříjemně překvapila ochranka, když jí řekla, že má od organizátorů striktní pokyny, aby dovnitř nepouštěla nikoho bez pozvánky. Titul Miss World byl v tu chvíli opět k ničemu.

Proč ji nechtějí?

1. Za Kuchařovou už nestojí vlivný politik Milan Richter (35). S pražským radním se rozešla a na společné podnikání to také nevypadá. Například pro přehlídku šatů salonu Richter dostala přednost Jitka Válková (18). "Jitka je moc krásná a charismatická dívka," pochvaloval si pak Milan Richter.

2. Kuchařová selhala, když realizovala trapný estrádní večer s názvem Miss Česko-Slovensko 2010.Televizní diváci byli v šoku. Pořad měl podprůměrnou úroveň. "Jsme pohoršeni úrovní a obsahem tohoto pořadu. Diváci byli svědky matoucí a nekvalitní estrády," řekla tehdy otevřeně po odvysílání pořadu odbornice na krásu Michaela Maláčová (39).

3. Byla to právě Maláčová, kdo Kuchařovou připravil o soutěž Miss České republiky. Když si Kuchařová postěžovala, že v tomto případě byznys zvítězil nad etiketou, vzkázala jí Maláčová, že se má v podnikání co učit.

Fotogalerie
4 fotografie