Zpěvačka kvůli zhoubné nemoci, která ji připravila o oba prsy, vlastně ztratila téměř rok života. Během něj se s rakovinou statečně prala a dnes je v pořádku.

Dodatečnou oslavu sedmdesátin ale neplánuje. „Víte, já na nějaké bujaré slavení nikdy moc nebyla. Buď někam půjdeme s dcerou, anebo zůstaneme doma a poklábosíme,“ řekla Blesku Urbánková.

Výhled na lesy a rybík je víc než na Hradčany

S dcerou Janou Fabiánovou se moc nevídají, protože zpěvačka žije v Želivě. „Já už bych do Prahy ani nechtěla. Je tam moc stresu. Výhled na lesy a rybník je pro mě krásnější než na Hradčany. Ale s dojížděním do Prahy se musím smířit kvůli práci,“ upřesnila.

Momentálně zkouší muzikál Hello, Dolly!, který bude mít ve Švandově divadle premiéru 6. července. „Máme teď generální zkoušky.

Vyšetření dopadla na výbornou

I dnes na moje narozeniny. Tak mi možná kolegové popřejí,“ dodala zpěvačka. Žádné zdravotní problémy v současné době nemá, vyšetření u lékařů dopadla na výbornou.

„Cítím se skvěle a už mám i spoustu vlasů. Zajímavé je, že ty nové mi rostou hodně vlnité, takže mám na hlavě kudrnatého ježka. Jediné, co mě sužuje, to je to šílené horko, které teď panuje. V mém věku už je snáším hůř,“ uzavřela zpěvačka Naďa Urbánková.