Ještě před pár měsíci se Iveta Bartošová (44) topila v problémech. Měla nadváhu, strhanou tvář a nejistotu utápěla v alkohole. Dnes je však okouzlující.

"Cítím se výborně," směje se česká Zpěvačka Iveta. Před šesti týdny si přijela do Bratislavy pro nové tělo. Svého cíle zpěvačka dosáhla a to vše bez skalepelu jen díky tvrdé dřině.!

"Byla to pěkná makačka. Každý den jsem měla jiný trénink, vybrala jsem si sporty, které mě baví. Kdysi jsem dělala kickbox, tak jsem se k němu vrátila, i když tentokrát je to spíš box. Mám trenéra, který mě trénuje skoro jako chlapa."

Radiofrekvenční liposukce

Po poledni se Bartošová svěřila do péče jiným odborníkům. "Na klinice Medical Beauty jsem absolvovala především radiofrekvenční liposukci (liposukci ultrazvukem), která zpěvňuje pokožku a štěpí podkožní tuk.

Po čtyřicítce se tuk nejvíc ukládá na břiše, což je můj případ. Taky mi zpěvňovali tvář - dolní část, krk, část pod bradou,... Místa, kde se tuk nejvíc ukládá a kůže věkem povoluje. Musí se tomu trochu pomoct, někdy cvičení nezabírá." (zdroj: Cas.sk)

Fotogalerie
4 fotografie