"Ano, uvažuji, že se do toho domku vrátím. A blbý pocit z toho vůbec nemám, vždyť tam nikdo nezemřel. Kdyby tam někdo přišel o život, tak rozhodně tak v pohodě nejsem," řekla Hanychová pro Blesk.cz.

Co se stalo ve Statenicích u Prahy?

V domku, který Agáta Hanychová pronajímá, došlo koncem února tohoto roku k napadení mladé dívky. Její přítel ji prý pobodal. Hovořilo se dokonce o 45 ranách! Po sedmi dnech ale byla napadená dívka propuštěna z pražské střešovické nemocnice, žádná výrazná újma na ní znát nebyla, s redaktory Blesk.cz se bavit nechtěla: "Jsem velmi nemocný člověk. Nevím, jestli bych si třeba nezhoršila můj zdravotní stav," odmítla komunikovat a dodala: „O tom, jak mi je, se bavte s mým otcem."

Případ od samého začátku vyvolal mnoho nejasností:

Napadená žena prý utekla před útočníkem oknem z koupelny. To ale vyloučila majitelka domu Agáta Hanychová. „Okno je moc malé. Myslím, že by tam neprolezlo dítě, natož dospělá žena,“ řekla Blesku modelka.

Fotogalerie
2 fotografie

Přežít 45 bodných ran? Nemožné!

Podle lékaře je velmi nepravděpodobné, aby někdo přežil 45 bodných ran. „Ještě se to snad nikdy nestalo. Byl by to opravdu zázrak,“ vysvětlil Blesku doktor, který si však z důvodu ochrany své osoby nepřál být jmenován.

Týden po útoku odchod z nemocnice

Až příliš rychlé uzdravení. I nad tím se Bleskem dotázaný lékař pozastavuje. „Muselo jít zřejmě jen o povrchové rány. Jinak není možné, aby po takovém útoku někdo odešel po svých,“ míní doktor.