z Asie, kde se chce podrobit očišťující a zkrášlující kúře.

„Peníze nedorazily, ale smlouva, to ano. Dokud Jirka moje finanční požadavky nesplní, smlouvu nepodepíšu,“ rozhodl se David, který je prý vždycky zvyklý, že se za desku platí předem.

„Mrzí mě to, ale jednání se sponzory se o pár dnů oddálilo. Do konce týdne ty peníze Michal na kontě má,“ dušuje se Pomeje, který se 5angels v žádném případě nehodlá vzdát. Bude mít ale ještě David trpělivost čekat? „Do konce týdne počkám. Pokud se to zase nevyřeší, tu práci prostě odpískám,“ neváhal prohlásit David.

To by byla pro Pomeje velká čára přes rozpočet. S 5angels totiž nechystá jen novou desku, ale zároveň i obří velkolepé turné, které má už přesný start – 10. května v Ostravě. Pomeje je velký střelec a představu, že by se mu projekt nepovedl, si nemůže ani připustit. „To neexistuje. Já teď živím rodinu. To nevím, z čeho bychom potom kupovali chleba, když Iveta nezpívá,“ přiznal Jiří.

A co na další Pomejeho dluh říká Bartošová? Zpěvačka tráví už třetí týden v Thajsku, kde se podrobuje očišťující a zkrášlující kúře. Naše dotazy nechala bez odpovědi.

Fotogalerie
2 fotografie