Zatím na ně ale jen marně čeká... Nejlépe placený český herec, který je zvyklý na 40 tisíc korun za natáčecí den, tedy oblékl pracovní kalhoty a s kolečkem v ruce zedničí.

Na dotaz, zda se rozhodl rozšířit svoji luxusní nemovitost, ale reagoval Hanzlík podrážděně. „Co je komu do toho, jestli jezdím s kolečkem nebo ne?“ řekl jen Blesku.

Hanzlíkovi se sice podařilo letos natočit tři filmy, to ale hvězdnému herci nemůže stačit. Sídlo ve Švýcarsku vyměnil za českou vesnici kvůli dlouho očekávanému seriálu Sanitka. V něm chce režisér Jiří Adamec po pětadvaceti letech navázat na úspěšné dílo. „Dohodli jsme se s Jaromírem, že by hrál opět hlavní roli doktora Vojtěcha Jandery,“ řekl Blesku Adamec.

„Jaromír neváhal ani okamžik,“ dodal režisér. Pokračování Sanitky je ale zatím v nedohlednu. Jiří Hubač převedl práva Sanitky na syna Ivana, který začíná teprve psát scénář. Navíc podle Adamce překročí rozpočet sto padesát milionů korun. „Hledáme sponzory. Potom teprve můžeme začít točit,“ prozradil Blesku Adamec.

Hanzlík se tedy vrátil do Čech, ale vysněná role Jandery zatím visí ve vzduchu. Herci tedy nezbývá nic jiného než si krátit volné chvíle manuální prací na domku. Zarostlý dělník s kolečkem bohužel není Hanzlíkova nová seriálová postava výstředního milionáře, ale krutá realita.