Nejen diváci, ale především sami dva aktéři tak budou znovu sledovat začátky bouřlivé lásky, která v reálném životě skončila krachem.

Fotogalerie
7 fotografií


„Barbara mým životem prošla jak Barbar Conan,“ řekl ještě nedávno Blesku Červín o vztahu s Kautmanovou. Jejich láska, která začala v reality show Vem si mě!, skončila po narození jejich dcery Rozárky. Přitom ulovit milionáře dalo Barbaře dost zabrat. O tom se bude moct přesvědčit už brzy. „Od 4. července budeme na filmovém kanále Nova Cinema opakovat úspěšnou reality show Vem si mě!,“ řekla Blesku Kateřina Šebková z Nova Cinema.

Pod neustálým dohledem kamer tehdy bojovalo dvacet vdavekchtivých dívek o milionářovo srdce. Kromě touhy po jednom muži si ale užily i opravdový život v luxusu. Vzájemné soupeření ´nevěst´ bylo velmi drsné. Ale samotný milionář měl skoro od začátku soutěže jasno. Do oka mu padla právě Barbara Kautmanová.

„Barbara má v sobě kousek potvory, což mě velmi láká, a její vzhled je velmi reprezentativní,“ řekl tehdy Michal a laškování s atraktivní blondýnkou přerostlo v něco mnohem silnějšího. Barbaru si nakonec Michal v soutěži odvedl i k oltáři, ale v posledním díle se milenci dohodli na odkladu svatby. „Michala miluji, ale na takový krok po čtyřech měsících známosti je moc brzo,“ odůvodnila tehdy svoje rozhodnutí Barbara.

Přestože i mimo kameru spolu Červín s Kautmanovou vytvořili pár a vztah vyvrcholil narozením dcery Barbary, dnes je pro oba vzpomínka na reality víc než chladná. „Nejsem ráda, že se to opakuje. Ublíží to jen našemu soukromí,“ prohlásila Barbara. „Dívat se nebudu,“ napsal lakonickou SMS Michal Červín.