„Znám ji v nejintimnějších situacích,“ uvedl jeden z nich.

Čtěte také:
Přiznání Barbary: Červín je děvkař!

Chtějí informátoři milionáři znechutit jeho novou známost?! Spíše se zdá, že si Červín na dámy volnějších mravů potrpí. Nahoře bez se nechala fotit i jeho bývalá manželka Veronika a Barbara sama tvrdí, že »lehčí« slečny byly i ty, s nimiž ji podváděl.

„Byly to podobné typy jako ta, se kterou jste ho vyfotili,“ svěřila Blesku. Sám Červín asi evidentně také velké plány s brunetkou Lenkou nemá a nepodléhá iluzi, že by s ní snad začal nový vztah. „Všichni zúčastnění s sebou vzali svůj protějšek, takže i já jsem někoho vzal. Toť vše,“ řekl Blesku Červín.

Fotogalerie
2 fotografie

Brunetka, se kterou Červín strávil víkend v Uherském Hradišti, je podle informací čtenářů v otázkách sexu velmi zkušená. „Dost let se pohybovala v Tachově, kde i bydlela a žila s několika různými muži,“ ozval se Blesku Jihočech, který nechtěl být jmenován a jenž jako první uvedl tmavovlásčino jméno.

Podle dalších zdrojů slečna dokonce pracovala jako prostitutka v Německu. Brunetka podle nich dokáže velmi snadno okouzlit muže. „Když nastoupila do nočního klubu Kateřina k panu Tylkovi, začala s ním žít,“ uvádějí jako příklad její »neodolatelnosti «. Pracovala prý i v dalších asi třech night klubech, včetně luxusní Cohiby.

„Naposledy to bylo v klubu Pyramida v České Kubici,“ doplňuje informátor. Na internetových stránkách tohoto klubu je popsána nejen náplň práce, ale dokonce nafocena dívka, která jako by Červínově nové známosti z oka vypadla. Pánové telefonovali celý den a poslední informace, kterou Blesk dostal, byla, že v současné době se tmovláska vyskytuje v nočním klubu na Folmavě.