Jakmile na Primě skončí vysílání večerních zpráv, manžel Marek Vít (38) ji už netrpělivě čeká pod okny televize. Čejková mizí v autě rychle domů.

„Nemám žádný zvláštní pocit. Dělám svoji práci. Generální ředitel Primy mně řekl, ať nastoupím do práce. To jsem také učinila,“ svěřila Blesku Čejková, které na tento týden určili za parťáka Romana Fojtu (31).

Fotogalerie
8 fotografií

"Náš moderátorský tým se smrskl po Pavlově odchodu z šesti na pět. Další změny má na starosti jeho definitivní nástupce. Uvidíme. Diváci jsou však zvyklí na stálé moderátorské dvojice,“ doufá Čejková v nalezení nového stabilního parťáka.

A jestli se jí po Zunovi stýská? „To není otázka nějakého stýskání. To byl kolega. Nikdy jsme se ani nestýkali mimo práci. Jen jsem kolem jeho odchodu všem věcem nerozuměla. Každý je líčil jinak, po svém,“ tvrdí Čejková.

Se Zunou si po jeho telefonickém oznámení o nečekaném padáku z minulého pondělka volala ještě po dvou dnech. „Sbalil stůl, řekl, že už tam není a ať pro informace volám někomu jinému,“ prozradila Mirka.