Monika Marešová si umí užívat života i v tak pokročilém stadiu těhotenství. Na tajné schůzce s podnikatelem Martinem Lainem (40) v botelu Matylda u pražského Mánesu si těhotná Monika vesele popíjela vínko. Na to, že je těhotná, zřejmě pozapomněla.

Fotogalerie
6 fotografií

"Jedno deci vína nevadí, pokud však paní Marešová popíjela větší množství, pro zdraví miminka to rozhodně není dobré," řekl Nedělnímu Blesku gynekolog.

Monika Marešová ale hazardovala ještě mnohem víc! Posilněna alkoholem dokonce nasedla do svého vozu a domů řídila. Čert vem řidičský průkaz, o který by při běžné kontrole policistů zaručeně přišla. Vždyť ale mohla ohrozit zdraví svého nenarozeného dítěte a možná i někoho jiného v případě, kdy by havarovala. Proč tak hazardovala, je otázka. Zdroj Nedělnímu Blesku nastínil, že za to může špatný psychický stav kvůli velké krizi s Leošem Marešem. Monika se začala znovu scházet se svým expřítelem Martinem Lainem, u kterého hledá útěchu.

"Martin je strašně fajn kluk. Kdyby měl zájem, Monika by se k němu hned vrátila. On je ale zasnoubený a v létě se bude ženit s přítelkyní Kamilou," řekl Nedělnímu Blesku blízký přítel podnikatele. Možná i tato informace dostala Moniku do kolen. Krize s manželem a svatba expřítele jí v jejím požehnaném stavu nepřidaly. I to mělo pravděpodobně vliv na to, že Monika trošku pozapomněla, že je těhotná, i na to, že s vínem v hlavě se za volant nesedá.