Romantické objetí, láskyplné doteky, něžné polibky. Tak vypadal večer Vaška Noida Bárty a jeho nové lásky Laury v restauraci v Uhříněvsi. "Ježíš, tak už je to venku," byla první slova Vaška Noida Bárty poté, co ho Blesk přistihl, jak se při odchodu z restaurace s Laurou hladí a něžně objímá. Pak už šel Noid s pravdou ven. S půvabnou brunetkou Laurou, která pracuje v obchodu s oblečením, chodí už dva měsíce. A to je rozvedený teprve pár dní.

Fotogalerie
6 fotografií

"S Luckou jsme od sebe už pěkně dlouho, tak v tom nevidím problém. Každý máme svůj život," řekl Blesku Noid.

S Laurou se seznámili v klubu Postel, kde pracuje za barem Noidův bratr Štěpán. "Jiskra přeskočila hned. Z mé strany tedy určitě. Jen jsem ji musel chvíli ukecávat," vzpomíná Bárta.

"Strašně mě na ní zaujalo i to, že se nechce nikam tlačit, to je super. Z nějakýho Noida si nesedla na zadek," směje se.

Z toho, že bude nástupkyní Lucie Bílé a přijde úplně o soukromí, prý osmadvacetiletá Laura obavy neměla. "Je to vyrovnaná silná holka, strach z toho určitě nemá," dodal Noid.

Noid si našel Lauru, Bílá balí Koloušky!

Prázdné místo v srdci po Lucii Bílé nahradila u Vaška Noida Bárty půvabná prodavačka Laura. "Byla to láska na první pohled," říká zamilovaně Noid.

Zatímco Lucie Bílá si nedá pokoj a stále ji lákají koloušci, Vašek si našel přítelkyni svého věku. Bílou paparazzi před časem načapali ve vášnivém objetí s muzikantem Matúšem Kohútkem, na předávání cen Český slavík ji zase zaujal mladičký muzikant ze skupiny Seven. "To, jak ho v zákulisí balila, bylo do očí bijící," řekla Blesku kolegyně Bílé.

"Každý si žijeme svůj život a přeji Lucce, ať už si najde kohokoli, hodně štěstí," dodal Noid.

Najde konečně Lucka toho pravého? Zajímá nás Váš názor. Diskutujte