Olga ví, že jejich současné bytové podmínky nejsou vyhovující, ale nemá sílu s tím nic dělat. Děti jsou ve složitém věku a bydlení to jen zhoršuje, izolují se a nevyhovující prostředí jim ke štěstí nepřidává.

Video
délka: 00:34.88

Jak se staví sen: Přestavba bytu 3 + 1 pro babičku a vnoučata TV Prima

Babička s vnoučaty bydlí v městském bytě, kde mají kuchyň, obývák a dva malé pokoje. V jednom spí Olga a ve druhém obě děti dohromady. Děti už jsou velké a každý potřebuje své soukromí. Olžina představa je, že by v obýváku vzniklo místo, kde by mohla v noci spát a které by přes den nevadilo ostatním a případným návštěvám. Anička by měla svůj pokoj, stejně tak Ondra.

Video
délka: 00:40.02

Jak se staví sen: Přestavba bytu 3 + 1 pro babičku a vnoučata TV Prima

Ondra nechce mít pokojíček vedle kuchyně, protože babička si tam nahlas pouští televizi a jeho to pak ruší, když chce ve svém pokoji sledovat televizi. Ondra by chtěl mít v pokoji počítač, televizi a boxovací pytel. Anička nemá žádné zvláštní požadavky – snad jen velké zrcadlo, ale je pro ni důležité, aby měla pokoj jen pro sebe.

Video
délka: 00:40.39

Jak se staví sen: Přestavba bytu 3 + 1 pro babičku a vnoučata TV Prima

Paní Olga sbírá panenky, má spoustu šperků a na počítači hraje různé hry a karty. A taky se ráda dívá na televizi. Pokusíme se tedy proměnit celý byt kromě koupelny. Rodině pomůžou i nové skříně, čímž získají nové úložné prostory.

Video
délka: 01:07.91

Jak se staví sen: Přestavba bytu 3+1 pro babičku a vnoučata TV Prima

Premiéru dalšího dílu „Jak se staví sen – extra“ uvidíte v pondělí 19. února ve 21.30 na Primě.

Fotogalerie
18 fotografií