Pohodlně se usaďte, nalijte si kávu nebo čaj a nechte se inspirovat nápady na to, co můžete pro své blízké pořídit doslova na poslední chvíli.

1. Kurz vaření

Pokud chcete obdarovat někoho, kdo by se rád naučil vařit, pak zkuste pořídit poukázku na kurz vaření. Bez rozdílu věku si pár hodin s profesionálním kuchařem zaručeně užije každý!

2. Kosmetika

Autor: istock.com

Trefit se do vkusu, pokud kupujete parfém nebo kosmetiku, je docela oříšek. Lepší volbou je poukázka, kdy si obdarovaný sám vybere přesně to, co mu vyhovuje!

3. Pomoc lidem v nouzi

Autor: skutecnydarek.cz/

Máte všechno, co si jen můžete přát? Pak zkuste udělat radost lidem, kteří takové štěstí nemají. Koupit můžete třeba kozu, kuřata nebo čistou vodu. Obdržíte poukaz, který darujete, a dotyčný tak ví, že místo nepotřebné věci udělaly peníze dobrý skutek.

4. Poukaz do luxusní restaurace

Autor: vzatisi.cz

Zážitky jsou nejlepší dárky. Co večer s degustačním menu v luxusní restauraci i s vinným párováním? Bude to určitě něco, na co bude obdarovaný dlouho vzpomínat, a třeba vás vezme s sebou...

5. Privátní wellness

Po stresu kolem Vánoc se určitě hodí poukaz na pronájem soukromého wellness a přidat můžete i pravou thajskou masáž. No řekněte, nelíbilo by se vám zavřít se na dvě hodiny do víru klidu, relaxu a horké sauny?

6. Ponožkové předplatné

Ocení nejen muži. Každý měsíc po dobu, kterou si určíte, bude chodit obdarovanému na jeho adresu jeden pár kvalitních a vtipných ponožek. Dostane tak dárek každý měsíc!

7. Adrenalin v teple

Autor: esennce.cz

Větrný tunel – indoor skydiving – je tubus, ve kterém proudí vzduch rychlostí až 270 km/h! Nemusíte se bát, létat budete pod dozorem zkušeného lektora. A pozor, okusit tento nevšední zážitek můžou i děti od 5 let!

8. Na den ošetřovatelem v Zoo Praha

Autor: eshop.zoopraha.cz

Stát se na den součástí Zoo Praha? Proč ne! Vyzkoušejte si, jaké to je starat se o hrochy a antilopy. Zjistíte, co všechno musí zaměstnanci obstarat, sami zvířata nakrmíte a o bezpečnost se postará školený personál.

9. Únikovka pro celou rodinu

Spojit síly a dostat se pomocí logického řešení úkolů ven z uzamčené místnosti, něco se přiučit a hlavně užít si společný čas. Přesně to nabízí skvělé tematické únikové hry.

10. Vstupenky do divadla či kina

Autor: narodni-divadlo.cz

Zábavy není nikdy dost. Poukazy na předem určenou částku nebo vstupenky přímo na určité představení jsou rozhodně skvělou volbou.

Tip redakce:

Za nás rozhodně vede Kytice v Národním divadle. Kdo nebyl v Národním, jako by nebyl!