Nádherný Treehouse, který nese název Pinecone, je zavěšen v sekvojovém lese více než 10 metrů vysoko a nabízí vše, co od ubytování očekáváte, a ještě mnohem víc! Třeba 360stupňový výhled na okolní přírodu si můžete užívat z velké pohodlné postele. Samozřejmostí je koupelna s toaletou.

Autor: Profimedia

 

Výstup na vrchol

Už samotný výstup je zážitek a není to rozhodně nic pro osoby, které se bojí výšek. Do šišky musíte vystoupat po schodech, ze kterých se budete bát podívat se dolů!

Autor: Profimedia

 

Umístění a účel

Účelem Pineconu je podle jeho majitele vytvořit prostor, kde můžete napojit se na své vyšší já a znovu objevit svůj vnitřní klid, což se v obklopení klidem lesa snadno podaří.

Bonny Doon, kde Pinecon najdete, je dřevařské městečko v Kalifornii s něco málo přes 2800 obyvatel, je obklopeno stovkami akrů nedotčené zeleně, takže si s sebou předem nezapomeňte vzít všechny potřebné věci, protože obchodů je tu málo a jsou daleko od sebe.

Autor: Profimedia

A jak se do šišky dostat? Najdete ji v nabídce Airbnb, majitel pro velký zájem musí uvolňovat kapacity postupně každé 2 až 3 měsíce a předem ohlašuje datum spuštění rezervací. Rezervace na budoucí měsíce spustí 3. dubna v 17.00.