Užijte si svůj exteriér i v nadcházejícím podzimním období. Co by podle nás nemělo na takovém podzimním balkonu či na takové podzimní terase chybět? 

Romantické osvětlení. Zajistí ho půvabné lucerny, vděčné světelné řetězy nebo i obyčejné světlo svíček ve svícnu. Nezapomínejte na něj, dodá podzimnímu balkonu to správné kouzlo. 

Měkké koberce. Letošním velkým trendem byly venkovní koberce. Pokud ještě žádný nemáte, je nejvyšší čas si ho pořídit. Pokud vás neoslovují odolné kousky z umělých vláken, zvolte bez obav ty z juty, sisalu nebo konopí. Jen mějte na paměti, že je potřeba tyto materiály chránit před vlhkem. 

Fotogalerie
26 fotografií

Huňaté polštářky. Chlupatiny, kousky s výraznou texturou, boho aplikace, zkrátka vše, co připomíná, že na podzim už je třeba držet se hezky v teple. 

Hřejivé plédy. Na podzim přidejte k venkovní textilní výbavě také teplé plédy, do nichž se můžete hezky zachumlat – a srkat v pohodlí kávu nebo horkou čokoládu...

Náš tip: Už jste slyšeli o kurkumovém mléce? Je to ideální nápoj pro chvilky na podzimní terase. Ohřejte si hrnek mléka nebo jeho rostlinné alternativy, zamíchejte do něj lžičku kurkumy a oslaďte hnědým cukrem či medem. Je to životabudič, který vás prohřeje a povzbudí podzimem těžce zkoušenou imunitu. A ta vůně i barva!

Podzimní dekorace z přírody. Co by to bylo za podzimní balkon bez charakteristických vřesů nebo bohatých listopadek? Ten pravý podzimní nádech dodá také zátiší s dýněmi. Můžete už přidat i pár větviček jehličnanů, tisu nebo cesmíny. Budete tak mít přichystaný skvělý základ pro adventní dobu.

Typické podzimní barvy. Ať už je dodáte textilem, květináči či právě květy a plody, rozhodně by neměly chybět cihlová, okrová, bordó či hnědá. Tyto typické odstíny podzimu dodají prostoru hřejivost a útulný nádech.

Chcete zútulnit váš byt či zahradu a ušetřit? Vyzkoušejte náš Bazar Blesk.