Chtěli dopřát své dceři, aby mohla vyrůstat na té nejlepší adrese mezi smetánkou v Beverly Hills.

Dům inspirovaný americkými ranči navrhlo renomované studio ANR Signature Collection. V interiérech převládají světlé tóny a nadčasové materiály, jako je dřevo, kov a kámen. Strohý minimalistický nábytek kontrastuje s obnaženými stropními trámy a historizujícími prvky jako je třeba krb se zdobenou římsou a mramorovým obkladem v obývacím pokoji.

Cameron známá např. z Charlieho andílků, nebo romantických komedií jako Něco na té Mary je skončila s hvězdnou kariérou už v roce 2014 s tím, že se chce věnovat dobročinným aktivitám a rodině. O rok později se vdala za o sedm let mladšího rockera a svůj „normální“ život si užívala. Nechala se dokonce slyšet, že už „nedělá doslova nic“, že je v důchodu. Nedávno se však její důchod změnil na mateřskou dovolenou a i proto si našla nové bydlení, které lépe vyhovuje rodině s dítětem, i když už jeden dům v Beverly Hills má. A aby toho nebylo málo, vlastní s manželem ještě luxusní chatu nad LA a byt v New Yorku v hodnotě 9,5 milionu dolarů. Penězi totiž na rozdíl od většiny jiných matek na mateřské šetřit nemusí. Díky honoráři k filmu Charlieho andílci: Na plný pecky z roku 2003 se stala teprve druhou americkou herečku (po Julii Robertsové), která patří do tzv. Hollywoodského dvacetimiliónového klubu ($20 Million Club). V roce 2010 ji pak magazín Forbes zařadil na 60. místo mezi sto nejbohatších hispánských ženských celebrit (narodila se sice v Kalifornii, ale její otec byl kubánský Američan, jehož předci na Kubu přišli ze Španělska).

Pokud vás zajímají podrobnosti a další fotografie z nového Cameronina domu, třeba ložnice s vlastním krbem a vstupem na zahradu, nebo kuchyň, kde herečka vaří, najdete je v lednovém čísle Blesku Bydlení, které je od 16. prosince na novinových stáncích. Nebo si ho můžete pohodlně objednat z domova v tištěné či elektronické verzi v našem iKiosku.

Titulní strana časopisu Blesk Bydlení na leden 2021