Sexbomba Megan Fox je ve filmech vždycky vnímána spíše za ozdobu a o jejích hereckých kvalitách se pochybuje. První šťastlivci, kteří už na různých festivalech viděli chystaný nízkorozpočtový fi lm Passion Play, se však shodují, že právě zde Megan předvádí nejlepší herecký výkon ve své kariéře.

A už není pouze tou krásnou tvářičkou, která do kin přitáhne hlavně teenagery. Zajímavé na chystaném dramatu také je, že Megan v něm bude mít milostné scény s Mickey Rourkem, který je o 34 let starší a rozhodně to není žádný krasavec. Naopak. Jeho drsná tvář poznamenaná drogovou minulostí a mnoha plastickými operacemi působí vedle krásné tvářičky Megan jako pěst na oko. Jestli tento kontrast krásky a zvířete zaujme i diváky, to se teprve uvidí. Film by se do kin měl dostat v průběhu tohoto roku. Kdy, to se zatím přesně neví.

Fotogalerie
5 fotografií

FILM PASSION PLAY

Chystané drama s Megan Fox a Mickey Rourkem bude mít vedle netradičního obsazení i velmi originální příběh. Megan bude hrát anděla, kterého jako atrakci vystavuje ve svém cirkuse mafián ztvárněný hercem Billem Murrayem (60, Krotitelé duchů). Když pak trumpetista Mickey Rourke andělskou Megan spatří, okamžitě se zamiluje a z rukou mafiána ji vysvobodí.