Podle prezidenta filmové společnosti Stevena Hirsche se už do Moskvy vydal jeden z režisérů, aby s Annou dohodl možnost spolupráce. Společnost Vivid Entertainment patří k hlavním světovým výrobcům pornografických filmů.

Chytili ji přes facebook

Osmadvacetiletá Chapmanová byla ve skupině deseti ruských agentů, které americké ministerstvo spravedlnosti v červnu vyhostilo ze země výměnou za propuštění čtyř osob vězněných v Rusku za údajnou špionáž pro USA. Rusovlasá kráska vyvolala okamžitě pozornost amerického a evropského bulvárního tisku, v neposlední řadě i díky svým atraktivním fotografiím umístěným na internetových sociálních sítích.

Chapmanová se v New Yorku oficiálně zabývala zprostředkovatelstvím v realitách, ale její byznys po provalení špionážního skandálu americké úřady zabavily. Chtěla se uchýlit do Británie, jejíž občanství vlastní, ale pas jí byl kvůli skandálu odebrán a do Anglie se jako nežádoucí osoba hned tak nepodívá.

Anně říkají "Agentka 90-60-90"

"Anna je jednoznačně nejsmyslnější z agentů, které jsme v posledních letech měli možnost vidět," nešetřil komplimenty na adresu "agentky 90-60-90" Steven Hirsch. "I když možná neměla tolik úspěchů jako vyzvědačka, mohla by se stát impozantní hvězdou v jednom z našich připravovaných filmů," řekl Hirsch novinářům.

Podle pondělní zprávy amerického listu The New York Post se ale chce Chapmanová-Kuščenková spíš zabývat literaturou. Má v úmyslu sepsat paměti. Protože americké úřady při vyhoštění rozhodly, že jakékoli příjmy z případných špionážních literárních nebo filmových děl Chapmanové zinkasuje americký stát, dohodla se prý autorka s jakýmsi Britem, že životopis ruské Maty Hari vydá pod svým jménem.