Emma se přímo na pláži, kde natáčela nový snímek, převlékala z mokrých plavek. Její asistentka jí pomáhala a přinesla ručník s županem. Během této chvíle ale herečka ukázala i svá ňadra, na kterých se podepsal věk a zemská gravitace. I když má Thompson prsa povislá, před kolegy a natáčecím štábem se nestyděla a převlékla se.
Novou filmovou komedii s akčními prvky natáčí s bývalým Jamesem Bondem Piercem Brosnanem. Ve snímku hrají rozvedený pár, který se k sobě vrátí a spojí své síly, aby získaly zpět peníze, které jim byly ukradeny.
Kromě potápění, jízdě na člunu, měla Emma i skočit padákem. To však pro herečku bylo příliš moc adrenalinu a raději za sebe nechala skočit kaskadérku. Film by se měl objevit v kinech příští rok.