Dvacetiletá herečka Kristen Stewart se nezdá. Jako Bella působí v Twilightu velmi nesměle a co se týče jejího vystupování na veřejnosti a večírcích, nijak zvlášť také nevybočuje z řad dívek jejího věku. Asi už si ale řekla, že udělá image naivky přítrž a rozhodla se své fanoušky pořádně šokovat.
V novém filmu Welcome to the Rileys si Kirsten Stewart zahrála šestnáctiletou striptérku Malloru. A v jedné scéně vypadá opravdu velmi přitažlivě a k nakousnutí. Oblečená je tam jen v síťovaném spodním prádle a na nohou má vražedné podpatky! Lze jen závidět jejímu příteli, filmovému upírovi Robertu Pattinsonovi (24), že má doma takovou kočku.
Být sexy je dřina
Aby vypadala ve filmu věrohodně, musela se herečka naučit tančit u tyče. Chodila proto do lekcí a s režisérem snímku Jakem Scottem a kostymérkou dokonce zašli jedno odpoledne do nějakého strip klubu, aby viděla, jak to tam chodí a vypadá.
Být opravdu neodolatelná tanečnice není vůbec lehké! Kristen zpětně tvrdí, že učení se tance u tyče bylo velmi namáhavé: “Učila jsem se to dva týdny. Měla jsem nohy samou modřinu. Nevypadá to, ale není to jednoduché. Hodně to unavuje.”
Velkolepé drama
Manželé Doug (James Gandolfini, 49) a Lois (Melisa Leo, 50) Rileys ztratili při autonehodě dceru. Doug se jednoho dne seznámí s mladičkou Mallorou, která se živí jako striptérka.
Lois se jejich kamarádství nejprve nelíbí, protože neví, co si má myslet o tom, že se její manžel baví s tak mladou dívkou. Nakonec se s ní ale začne bavit i ona. Manželům Rileys totiž není vůbec jedno, čím se Mallora živí a chtějí ji přescědčit, že má na víc.